Ośrodek Wypoczynkowy "Kusy Dwór"
ul. Pięciu Pomostów 5
78-520 Czaplinek
tel. +48 510 006 431
Numer konta: PBS o/CZAPLINEK 92858110270410627820000001

Cennik zielone szkoły

Oferta na Zielone Szkoły dla dzieci w 2017 roku.
Zielone szkoły przyjmujemy od 1 maja do końca roku szkolnego
i od 1 września do końca pażdziernika
 

        Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego „Kusy Dwór" o powierzchni 15 h położonego na Pojezierzu Drawskim , proponując wypoczynek wśród lasów i jezior. Ofertę kierujemy do wszystkich którzy cenią spokój i kontakt z przyrodą. Ośrodek usytuowany jest 4 km od Czaplinka w zalesionym terenie nad jeziorem Drawskim, jednym z większych w Polsce.
         Proponujemy Państwu pobyt Zielonych Szkół w naszym ośrodku w roku 2017. Oferta nasza zawiera poniżej wymienione warunki i atrakcje, które pozwolą na miłe spędzenie czasu przez dzieci.

Oferujemy:
- pokoje trzyosobowe z łazienkami w domkach typu Willa i 2-3 osobowe w budynku głównym
- domową kuchnię cztery posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację)
- boiska do koszykówki, siatkówki, siatkówki plażowej i piłki nożnej (70 x40) (według potrzeb grupy i wcześniejszych ustaleń)
- sprzęt pływający kajaki, rowery wodne (według potrzeb grupy i wcześniejszych ustaleń)
- tenis stołowy
- tor przeszkód, małpi gaj
- korzystanie z skateparku
- ścieżka zdrowia - tor przeszkód
Ponadto w obiekcie znajduje się wiele innych atrakcji, które urozmaicą pobyt dzieci. Położenie ośrodka jak również w całości ogrodzony teren zapewni bezpieczny pobyt dzieci.
Cena pobytu uzależniona jest od ilości dni oraz miejsca zakwaterowania grupy:

Osoby Doby                 Stawka Pawilon         Stawka Hotel
Koszt pobytu dziecka + kadry  81 zł/os. brutto       84 zł/os. brutto
Koszt pobytu dziecka + kadry  76 zł/os. brutto       79 zł/os. brutto
Koszt pobytu dziecka + kadry  73 zł/os. brutto       76 zł/os. brutto
Koszt pobytu dziecka + kadry  70 zł/os. brutto       73 zł/os. brutto

Koszt Dodatkowe obiadu w dniu wyjazdu wynosi 17 zł/os.. Koszt ogniska z kiełbaskami 6 zł/os. Świadczenia rozpoczynają się obiadem w dniu przyjazdu, a kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. Odpłatność dotyczy każdej osoby uczestniczącej w pobycie . Minimalna ilość grupy 30 osób. Przy większych grupach udzielamy rabatów.
Podaje również stronę internetową www.kusydwor.pl. Jakiekolwiek zapytania proszę kierować na e-maila: radektkk@wp.pl lub pod numerem telefonu 0-501 058 354.

 

 

Ponadto w obiekcie znajduje się wiele innych atrakcji, które urozmaicą pobyt dzieci. Położenie ośrodka jak również zamknięty teren (w całości ogrodzony jak również strzeżony) zapewni bezpieczny pobyt dzieci.Jakiekolwiek zapytania proszę kierować na e-maila: radektkk@wp.pl lub pod numerem telefonu 0-501 058 354.

 


Z poważaniem
Radosław Nagórski

Można skorzystać z usług firmy która zajmuje się oraganizacją Zielonych Szkół w naszym obiekcie pod kątem zapewnienia kompleksowej obsługi grupy wraz z programem i transportem dzieci. Zagwarantują aktywny wypoczynek dzieci połączony z bogatym programem edukacyjnym, a każdy z uczestników przywiezie do domu mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Organizator Ekspedycja.